fbpx

Рівненська лікарка впроваджує новітні світові реабілітаційні методики

Діліться інформацією з друзями:

Мрія стати лікарем в рівнянки Олени Маркевич була ще зі школи. Щоправда, зі спеціальністю «Неврологія» Олена Володимирівна визначилася вже будучи студенткою Львівського національного медичного університету.

Після закінчення вишу вона не зрадила своїй мрії і стала працювати лікарем-невропатологом для надання цілодобової допомоги хворим із порушенням кровообігу у відділенні судинної неврології Рівненської центральної міської лікарні, де пропрацювала з найважчими неврологічними хворими понад 5 років.

Не полишаючи роботу в ЦМЛ, молода лікарка в 2002 році почала працювати в Рівненському Центрі «Крок» з особливою категорією пацієнтів. А саме з особами з інвалідністю. На той час це в більшості були особи з І і ІІ групою інвалідності, у яких порушення опорно-рухового апарату сталося внаслідок таких захворювань, як інсульт, черепно-мозкова травма, спінальна травма, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона, ускладнений остеохондроз, вроджені міопатії і т. д.

Упродовж 18 років, що працює в Центрі «Крок», Олена Володимирівна займається реабілітацію неврологічних хворих, використовуючи при цьому сучасні доказові методи медичної і фізичної реабілітації. Фахівці відділення, яке очолює Олена Володимирівна, досягають чудових результатів у відновленні втрачених функцій опори і руху, використовуючи різні види масажу, фізіотерапевтичних процедур (електротерапія, магнітотерапія, ультразвукова терапія, озокеритолікування), методики кінезіотерапії та механотерапії.

Для кожного свого пацієнта Олена Маркевич складає індивідуальний план реабілітації, враховуючи функціональні можливості хворого та важкість його захворювання, при виконанні якого пацієнти значно покращують якість свого життя.

Будучи лікарем-невропатологом вищої категорії, завідувачкою відділення фізично-медичної реабілітації, Олена Володимирівна Маркевич постійно підвищує свій професійний рівень на спеціалізованих тренінгах у галузі реабілітації. Так, 2019 року вона пройшла тренінгові навчання з реабілітаційної медицини, що проводилися фахівцями зі США (медичний коледж штату Вісконсін). Результатами навчання стало впровадження в роботу Центру «Крок» новітніх світових реабілітаційних методик. Але досвідчена лікарка на цьому не зупиняється – шукає, чим ще може допомогти своїм підопічним. І певна, що знайде.

Надія ПРИШЛЯК