Рятувальники перевіряють заклади освіти на предмет безпеки напередодні навчального року

Діліться корисною інформацією з друзями:
Рятувальники перевіряють заклади освіти на предмет безпеки перед початком навчального процесу.
 Фахівці Служби порятунку здійснюють комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих на забезпечення та приведення у належний протипожежний стан навчальних закладів країни.
Зокрема, 25 серпня працівники Володимир-Волинського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Волинській області провели інструктаж щодо вимог безпеки з педагогами та персоналом Володимир-Волинської школи № 5 імені Анатолія Кореневського. Рятувальники акцентували увагу педагогів на важливості належного утримання в навчальному закладі шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, систем водопостачання тощо. Нагадали про необхідність проведення з дітьми виховних бесід та уроків з правил безпеки та роз’яснення алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних подій різного характеру. Крім того, йшлося і про порядок дій при виявленні підозрілих металевих предметів, що можуть бути вибухонебезпечними. У рамках інструктажу рятувальники провели практичний тренінг із використання первинних засобів пожежогасіння.
Особливу увагу рятувальники також звертали увагу на забезпечення приміщень первинними засобами пожежогасіння, стан та утримання електромереж і приладів опалення, системи протипожежного захисту, наявність та справності пожежних водойм тощо. Додатково були проведені інструктажі з пожежної безпеки з керівництвом та відповідальними особами.
Рятувальники вкотре нагадують керівникам закладів освіти про їхню особисту відповідальність за утримання будівель та територій шкіл та дитсадків у належному протипожежному стані.
Створення ефективного протипожежного захисту навчальних закладів — важливий фактор у забезпеченні безпеки учасників навчально-виховного процесу, що передбачає:
наявність та утримання в належному стані первинних засобів гасіння;
наявність протипожежної сигналізації;
наявність і утримання в належному стані евакуаційних виходів з будівлі, оснащення їх спеціальними знаками;
оформлення інформаційних стендів зі схемами з профілактики надзвичайних ситуацій;
проведення інструктажів з учнями та персоналом школи на тему пожежної безпеки тощо.
Пам’ятайте, що знання правил пожежної безпеки та дотримання протипожежного режиму у навчальних закладах є запорукою безпечної життєдіяльності дітей та педагогів!

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»