fbpx

Реагували на запити постраждалих громад. Рівняни повернулись з чергової волонтерської поїздки

Михайло Жаровський та Святослав Стельмащук повернулись з волонтерської поїздки з Півдня країни.

Для мешканців постраждалих внаслідок підриву Каховської ГЕС громад депутати Рівнеради доставили речі першої необхідності, які рівняни зібрали впродовж декількох днів.

ГО "Рівне разом" доставило допомогу.

«Цілу вантажівку речей першої необхідності, серед яких харчові продукти, вода, засоби гігієни, акумулятори, генератори, надувні човни та багато іншого ми розвантажили на загальному складі у Баштанці Миколаївської області. Інша машина відправилася ж до населеного пункту Нововасилівка Миколаївської області. Це село спершу пройшло окупацію, а зараз постраждало від затоплення. Оскільки вода поступово починає відходити мешканці повертаються до своїх домівок. Їм потрібні засоби для прибирання, дезінфекції та прання речей, які ще можна врятувати. Люди сповнені відчаю та вдячні волонтерам за будь-яку допомогу», – розповів Святослав Стельмащук.

Також із частиною гуманітарної допомоги команда волонтерів «Рівне Разом» завітала в Херсон до мешканців багатоквартирних будинків, які тимчасово переїхали сюди з підтоплених районів.

ГО "Рівне разом" доставило допомогу.

«Ми, як громадяни, як християни не можемо стояти осторонь того, що сьогодні відбувається навколо. Я дякую Богу, що ми маємо можливість допомагати людям та підтримати їх разом з сотнями мешканців Рівного та Квасилова. Хотів би подякувати головам громад, куди ми прибули з допомогою. Ми відчуваємо тут свою необхідність і будемо надалі підтримувати усім, що у наших силах», – прокоментував Михайло Жаровський.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

До слова, це вже друга волонтерська поїздка, в якій беруть участь представники команди «Рівне Разом». Цього разу вантаж було сформовано за запитами постраждалих громад.

«По поверненню з нашої першої волонтерської поїздки ми відразу відкрили ще один збір, але вже не для міста Херсон, а для громад Херсонщини та Миколаївщини, до яких менше дістається гуманітарної допомоги», – розповіла волонтерка, депутатка Рівнеради Катерина Марчук.

До формування вантажу, за словами голови ГО «Рівне Разом» Світлани Марчук, підійшли ретельно. Намагались не відправляти на Південь ті речі, яких там вже є вдосталь.

ГО "Рівне разом" доставило допомогу.

Читайте також: росія через треті країни отримує деталі, з яких виробляє ракети