fbpx

При Рівненській обласній дитячій лікарні запрацює «Школа супергероїв»

«Школа супергероїв» – це освітній осередок Всеукраїнської мережі шкіл, які відкриваються у дитячих медичних закладах. Діти, які через хворобу змушені перебувати тривалий час у стаціонарі, матимуть можливість навчатися у такому освітньому центрі.

Деталі проєкту обговорили під час онлайн-наради за участю першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна, представниками профільних департаментів та керівництвом держустанови «Школа Супергероїв».

Онлайн нарада

«Відкриття такої школи дасть можливість маленьким пацієнтам не лише не відставати від навчальної програми, а й спілкуватися з однолітками, навчатися новому, а найголовніше – відволіктися від хвороби», – зазначив Сергій Подолін.

Зараз у медзакладі відбувається підготовка спеціально облаштованих класів педагогів та практичних психологів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Кабінети будуть облаштовані інтерактивними дошками, планшетами, канцелярськими матеріалами та мотиваційною продукцією, яка дає додаткові можливості для освітньої та пізнавальної роботи з дітьми.

Наразі такі освітні центри вже функціонують у 12 медзакладах України. Засновником державної установи «Школа супергероїв» є Кабінет Міністрів України за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Проєкт фінансуватиметься з держбюджету.

Рівненська ОВА

Читайте також: Сім’ї загиблих прикордонників отримали посмертні ордени