У Вараському районі поліцейські викрили рівнянина на незаконному перевезенні понад 2000 пачок підакцизних цигарок та пів тонни алкоголю.
Під час несення служби на блокпосту поліцейські ВП №2 (м. Зарічне) Вараського РВП зупинили для перевірки автомобіль «Opel Сombo».
![Підакцизний товар](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/07/perevozyv_nelehalni_cyharky_i_alkohol_02.jpg?resize=424%2C534&ssl=1)
Як повідомили в Поліції Рівненщини, за результатами огляду транспортного засобу в багажному відділенні поліцейські виявили картонні коробки із тютюновими виробами без акцизних марок та фальсифікованим алкоголем.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала кримінальне правопорушення та вилучила 2309 пачок цигарок, спиртовмісну рідину у пластикових ємностях загальним об’ємом близько 500 літрів і автомобіль.
Кермувальник, 44-річний рівнянин, відмовився від надання будь-яких пояснень.
За фактом незаконного придбання та транспортування підакцизних товарів слідчі ВП №2 (м. Зарічне) Вараського РВП внесли відомості до ЄРДР за частиною 1 статті 204 КК України.
Слідчі скерували до суду клопотання про накладення на вилучене арешту.
Фото: Поліція Рівненщини.
Читайте також: Рівненські піротехніки допомагають розміновувати Харківщину, Херсонщину та Миколаївщину