fbpx

Операторів дронів навчають у Рівному

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

Операторів дронів та з обробки інформації й програмного забезпечення навчають у Рівненському навчальному закладі

Веб-дизайн, робота з графічними планшетами, пілотування дронами (БПЛА), засоби комп’ютерних інформаційних систем… Усьому цьому навчають в РЦПТО ДСЗ. Бажаєте отримати навички, що стануть вашим кроком до успішної кар’єри у сфері ІТ? Шукаєте навчальний курс, де ви зможете освоїти сучасні технології та отримати необхідні практичні навички? Тоді вам у Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості!

  • Початок навчання: 22 серпня.
  • Термін навчання: 4,5 місяці.

Навчальна програма допоможе стати фахівцем у галузі інформаційних технологій. Освітня програма включає ряд предметів серед яких ключовими є:

  • Веб-дизайн: Навчимо вас створювати веб-сайти з використанням сучасних технологій та інструментів. Ви дізнаєтесь про верстку, адаптацію та інтерактивність (HTML, CSS, JavaScript).
  • Робота з графічними планшетами: Ви отримаєте навички створення графіки та малюнків за допомогою графічних планшетів (Wacome Cintiq та Intuos) та спеціалізованих програм (Adobe Photoshop та Illustrator). Познайомитеся з основами цифрового малювання та дизайну.
  • Пілотування дронами (БПЛА): У навчальній програмі передбачено практичне навчання з пілотування безпілотних літальних апаратів. Ви дізнаєтесь про засоби навігації, збір та аналіз даних, а також застосування дронів у різних галузях.
  • Засоби комп’ютерних інформаційних систем: Навчитеся встановлювати, налаштовувати і обслуговувати операційні системи. Ви дізнаєтеся про складові комп’ютера та розглянете принципи їх роботи і взаємодії.

Багато практики для закріплення знань: Поєднання теоретичних знань з інтенсивною практикою. Ви отримаєте можливість вдосконалити свої навички через реальні проекти та завдання, що сприятимуть кращому засвоєнню матеріалу.

Після успішного завершення курсу видається свідоцтво державного зразка про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

Більше інформації про формування груп “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua