fbpx

«Наша співпраця з НАТО — це те, що точно заповнить дефіцит безпеки» — Володимир Зеленський

Про це сьогодні, 12 липня, у Вільнюсі під час спільного пресбрифінгу з Генеральним секретарем Альянсу Єнсом Столтенбергом за результатами двостороннього спілкування сказав Президент України Володимир Зеленський.

Про це пише Армія Інформ.

«Пане Генеральний секретарю та всі присутні, я радий бачити таку увагу до саміту й таке очікування новин, хороших новин. Безпека — це те, що зараз є в очевидному дефіциті. Наша співпраця з НАТО — це те, що точно заповнить дефіцит безпеки.

Україна вже є і завжди буде донором нашої спільної безпеки. Саме безпека — це наше ключове завдання на саміті НАТО й на всіх зустрічах» — сказав Президент України.

Він також привітав продовження повноважень Генерального секретаря на ще один рік та подякував за підтримку, яку він надає Україні.

Також Володимир Зеленський зазначив, що перед пресбрифінгом вони з Генсеком Альянсу обговорили ситуацію протистояння з росією.

«Ми маємо дуже позитивні новини щодо нових пакетів оборонної підтримки від наших партнерів і на полях саміту ми вже почали ці зустрічі, маємо такі домовленості. Я дякую кожному з лідерів, які ці пакети нам запропонували» — сказав Володимир Зеленський.

Також він зазначив, що під час спілкування з паном Столтенбергом він обговорив очікування України від НАТО, зокрема щодо членства в Альянсі.

«Тут важливим результатом є те, що Україна не потребує Плану дій щодо членства на шляху до НАТО. І я щиро дякую пану Єнсу за ці кроки, адже я знаю, скільки було розмов і домовленостей через це» — сказав Президент України.

Фото: Армія Інформ.

Читайте також: Велика Британія надасть Україні новий пакет військової допомоги на $65 млн