fbpx

Начальник Генштабу Британії: поступово все складається на користь України

Начальник штабу оборони Великої Британії адмірал Ентоні Радакін зробив дуже оптимістичну аналітику щодо українського контрнаступу.

Згідно з його заявою, “повноцінного контрнаступу України все ще не відбулося”, а поточна стратегія Києва — це “виснаження, розтягування ворожих сил і багато ударів”, що є необхідним для поступового руйнування російських оборонних ліній.

Ентоні Радакін (фото з відкритих джерел).

Про це пише Фокус.

“Це несправедливо — спекулювати чи прив’язувати Україну до термінів”, – каже Радакін, відкидаючи розмови про те, що контрнаступ йде повільно. За словами адмірала, “контрнаступ ніколи не був одномоментним актом”, і серед іншого — він включає економічну та дипломатичну складові.

“Поступово все складається на користь України. Навіть протягом останніх кількох тижнів Україна зайняла більше території, ніж Росія — за останній рік”, — зазначає глава Британського Генштабу.

За його словами: “Україна ефективно використовує Storm Shadow”, а британська ракета “перемагає російську ППО” через додаткові модифікації цієї ракети.

Виступаючи перед британськими депутатами, Радакін нагадав їм, що:

“Росія втратила 2-2,5 тисяч танків за 18 місяців боїв, а відшкодовувати втрату вона може зі швидкістю до 200 одиниць на рік”.

І окремо підкреслив, що:

“Росія настільки слабка, що вона не має сил для серйозного контрнаступу”.

Фото: Military Media Center

Читайте також: Окупанти активно застосовують хімічну зброю на Бахмутському напрямку