На Рокитнівщині, днями урочисто відкрили два спортивні майданчики

Діліться корисною інформацією з друзями:

У селах Старе Село та Дроздинь, що на Рокитнівщині, днями урочисто відкрили два спортивні майданчики. Їх облаштували на території місцевих загальноосвітніх шкіл. Це сучасні поля для гри у футбол та мініфутбол. Наскільки якісно виконані роботи, особисто переконався голова обласної ради Олександр Данильчук, який з робочою поїздкою відвідав район.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Нові спортивні об’єкти облаштували за ініціативи місцевої громади та її керівника. Голова Старосільської ОТГ Михайло Кузьмич розповів, що давно планував зробити якісні майданчики для місцевої малечі. Адже в старосільській громаді чимало багатодітних родин, а спорт для школярів – це і  здоров’я, і дозвілля.

Відтак в бюджеті ОТГ виділили понад 2,6 млн.грн. на облаштування двох спортивних полів у найбільших школах громади: в Старосільській ЗОШ навчається понад 1000 учнів, у Дроздинській – 700.

Однак, як запевняє Михайло Кузьмич, у планах облаштувати сучасні спортивні майданчики також і в інших навчальних закладах Старосільської ОТГ. Бо, окрім малечі, молодь та дорослі також полюбляють спорт. До прикладу, місцева футбольна команда «Металіст» посіла ІІІ місце в Рокитнівському районі. Відтак, нові футбольні поля стануть непоганою базою і для професійних спортсменів.

«Як спортсмен я дуже добре розумію, наскільки важливо мати якісно облаштоване місце для тренувань. На гарному полі хочеться перемагати! Тому я дуже радий за місцеву малечу, бо тепер вони мають місце, де і тренуватися, і відпочивати. Також радію за батьків, бо їхні діти будуть зайняті спортом», – наголосив Олександр Данильчук.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»