fbpx
Під час фотосесії.

На Рівненщині військові сфотографувалися для календаря на підтримку каністерапії “Незламні”

Діліться інформацією з друзями:

Четверо військових, які успішно пройшли курс реабілітації у КП “Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни” РОР, взяли участь у фотосесії. Вона проводилася задля створення благодійного календаря на підтримку каністерапії.

Благодійний проєкт «Незламні» організувала Громадська організація «P4P». ГО постійно бере участь у реабілітації військових, залучаючи при цьому собак.

Під час фотосесії.

Для фотосесії чоловіки обирали улюблену тварину-терапевта.

Серед учасників проєкту — 31-річний доброволець з Молдови Іон Бубуйок. Чоловік приймав участь в пекельних боях у складі 49-го окремого стрілецького батальйону “Карпатська Січ”.

Богдан Мулярчук родом з міста Тернопіль. Минулого року під час бойових дій у Луганській області отримав осколкові поранення.

Сторінка з календаря.

Анатолій Махотін — уродженець Хмельниччини, боєць 81-ої окремої аеромобільної бригади. З перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем захищати Україну.

Роман Зубов родом з Дніпропетровщини. Після строкової служби в Десні побув удома лише два місяці. До війни мріяв потрапити в спецпідрозділ Корд. Після початку повномасштабного вторгнення, разом із товаришами по службі, пішов добровольцем. У лютому цього року отримав тяжке поранення під Бахмутом. Після того потрапив у Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни.

Дізнатись більше про календар та проєкт можна на сторінці Громадської організації «P4P» у Фейсбук, або за телефонами: +380 (97) 4236673 Вікторія, +380 (96) 9058300 Анастасія.

Під час фотосесії.

Джерело: Громадська організація «P4P»

Читайте також: росіяни шукають в Африці найманців для війни проти України