На Рівненщині у Вараській громаді провели в останню дорогу Героя-воїна Дмитра Клімука.
Про це повідомляє Рівненська ОВА.
![Дмитро Клімук](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/09/Dmytro-Klimuk-1.jpg?resize=280%2C396&ssl=1)
Захисник народився у Кримному, навчався у школі в Мульчицях.
На початку січня цього року його призвали до лав ЗСУ. Дмитро пройшов вишкіл у 142-му навчальному центрі ССО, згодом був переведений на посаду гранатометника до 37-ої окремої бригади морської піхоти.
Воїн загинув 11 вересня під час оборони біля села Новомайорське Волноваського району на Донеччині.
Захиснику назавжди буде 31… У нього залишилися дружина та батьки. Рідні та друзі згадують Дмитра як світлу та щиру людину.
Поховали Героя на кладовищі в Мульчицях.
![](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/09/Na-Rivnenshchyni-poproshchalysia-shche-z-odnym-voinom1.jpg?resize=1024%2C779&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/09/Na-Rivnenshchyni-poproshchalysia-shche-z-odnym-voinom.jpg?resize=1024%2C763&ssl=1)
Читайте також: Вночі Рівненщину атакували дронами (ВІДЕО)
- Яскраву вишиванку показав знаменитий німецький дизайнер (ФОТО)Німецький дизайнер і стиліст Франк Пітер Вайлд показав іще один яскравий образ на знак солідарності з українцями. Від самого початку повномасштабної війни Франк підтримує Україну й українців. Допомагав українським біженцям, які втекли від російської агресії в Берлін.