fbpx

На Рівненщині поліцейські офіцери служитимуть ще в 14 громадах

Діліться інформацією з друзями:

Вже чотири роки поспіль у Рівненській області успішно реалізовується проєкт «Поліцейський офіцер громади». Тепер його учасниками стали вже 35 із 64 територіальних громад, у яких служать 59 поліцейських.

Дев’ятого березня, під час зустрічі в Головному управлінні Нацполіції Рівненської області, до проєкту долучилися іще 14 громад із Сарненського, Вараського та Рівненського районів, голови яких підписали із ГУНП в Рівненській області меморандум про співпрацю та партнерство. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Рівненській області.

«У реалізації безпекових ініціатив ми продовжуємо збільшувати поліцейську присутність в громадах та за сприяння і підтримки Рівненської ОВА, спільно з органами місцевої влади впроваджуємо важливий проєкт «Поліцейський офіцер громади, — зазначив керівник поліції області Олександр Ганжа. — В умовах воєнного стану поліція докладає максимум зусиль, щоб жителі громад почувалися в безпеці. Служіння громаді та довіра її мешканців — це і є основний показник роботи і влади, і правоохоронців».

Він додав, що для посилення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії, Головне управління Національної поліції в Рівненській області ініціювало впровадження проєкту на території Сарненського та Вараського районів, які межують із республікою білорусь. Стати учасником проєкту виявила бажання і Березнівська громада. Тобто загалом до проєкту долучаються 14 громад.

Учасники зустрічі обговорили етапи реалізації проєкту, у тому числі й щодо розв’язання питань матеріально-технічного характеру.

 

Фото: Відділ комунікації поліції Рівненської області