fbpx

На благодійному концерті наспівали 46,5 тисяч для онкохворих діток

Діліться інформацією з друзями:

“Під покров Твій, Владичице”. Символічно, що саме з цього величного духовного твору у виконанні архієрейського хору «Знамення» минулої неділі розпочався у Свято-Покровському кафедральному соборі Рівного благодійний концерт духовної музики «Під Твою милість». Адже організований з благословення архієпископа Рівненського та Острозького Іларіона творчий захід спонукає до Богородичного співчуття та милосердя.

У доброчинному концерті взяли участь хорові колективи з усієї області. Під куполами собору лунали піснеспіви хорів Свято-Покровського собору «Євхарісто», Костопільського благочиння «Преображення», Свято-Миколаївського храму «Благовіст» із села Острожець, Свято-Покровського собору м. Дубно. Заполонили душі своїм виконанням вокальне тріо Свято-Покровського собору м. Березне, колективи духовенства Дубенського благочиння та Рівненської єпархії «Анафора». А закінчився організований Євгеном, Оксаною та Анною Римчуками концерт кантом «Царице моя Преблагая» у спільному виконанні чоловічих хорів.

Звернувшись до присутніх, архієпископ Іларіон подякував усім організаторам і меценатам за проведення благодійного заходу. Загалом під час концерту та за участю добродійників було зібрано 38 тисяч гривень, які передані на благодійність.

– Благочинний концерт, який проводиться з благословення архієпископа Іларіона – дуже хороша, богоугодна справа,– каже почесний меценат цього доброчинного заходу, співвласник Рівненської фабрики нетканих матеріалів Богдан Гапяк.– Адже йдеться про високе і вічне – духовність і милосердя, які облагороджують душу і чинять добро. Тому я намагаюся ніколи не пропускати заходи, які покликані допомогти нужденним. Цього разу, скажімо, зібрані на благодійному концерті гроші підуть на лікування онкохворих діток в обласній дитячій гематології. Нехай всемилостива Богородиця візьме їх під свій покров.

Василь БУСЬКО