На базі Сарненського училища запрацював центр деревообробних технологій (+ФОТО)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
На Рівненщині продовжують розвивати мережу навчально-практичних центрів. 23-м за рахунком став НПЦ деревообробних технологій, який запрацював на базі Сарненського вищого професійного училища № 22.
Вчора відбулось його урочисте відкриття. Про це повідомляє пресслужба ОДА.
“Розвиваючи мережу навчально-практичних центрів, ми повертаємо престиж професії. Адже робітничі спеціальності «годують» країну. За останні 3 роки училище підготувало для деревообробної галузі регіону 150 кваліфікованих робітників. Переконаний, ця цифра відтепер буде стрімко зростати. Тому такий центр – це ще один крок до розвитку меблевого кластеру на Рівненщині», – звернувся до присутніх голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
Очільник області додав, що Рівненщина у лідерах серед інших регіонів України за кількістю навчально-практичних центрів. У планах відкрити ще 4 таких НПЦ.
Приміщення повністю відремонтували, забезпечили сучасним механізованим обладнанням та необхідними інструментами. У 4-х поверховому корпусі розміщені навчальні кабінети, лабораторії, майстерні та навіть музей творчих робіт. На території є гуртожиток, бібліотека та спортивна зала.
Загалом з обласного та державного бюджетів виділили майже 2 мільйона гривень на осучаснення закладу.
«Ми дуже вдячні, що такий важливий та потрібний деревообробний центр розмістився саме у нашому навчальному закладі. За виділені кошти ми зробили чимало – повністю утеплили приміщення, осучаснили його зовні та зсередини, закупили важливі матеріали та механізоване обладнання. Тепер це повністю сучасний простір, а майбутні фахівці забезпечені найкращими умовами навчання та отримуватимуть висококласні знання», – зазначає директор ВПУ №22 Володимир Городнюк.
Загалом в закладі здійснюється підготовка кваліфікованих робітників за 21 професією. А наразі тут навчається понад 900 студентів. За останні 3 роки училище підготувало для деревообробної галузі регіону 150 кваліфікованих робітників.
«По завершенню навчання молоді фахівці будуть не лише професіоналами своєї справи, але й знатимуть, як ефективно вести бізнес та започаткувати власну справу», – зазначив начальник управління освіти і науки ОДА Петро Коржевський.
Діліться корисною інформацією з друзями: