fbpx

“Можливо, дрони повертаються до своїх творців?”

У Зеленського прокоментували “бавовну” в Москві.

Про це пише Obozrevatel.

У столиці терористичної держави росії 30 травня відбулась серія вибухів. Як стало відомо згодом, на москву була здійснена атака безпілотників, вибухи пролунали в деяких районах міста та в підмосков’ї.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Як повідомив радник Офісу президента України Михайло Подоляк в ефірі Breakfast Show, українська сторона не має прямого стосунку до атаки на москву. Він також іронічно зазначив, що можливо, російські безпілотники не хочуть руйнувати мирні міста України, тому вони й “повертаються до своїх творців”.

“Можливо, не всі дрони готові атакувати Україну і повертаються до своїх творців, щоб запитати: “Навіщо ви відправляєте нас атакувати мирних людей?” – сказав Подоляк.

Також радник президента зазначив, що керівництво терористичної держави обов’язково заплатить максимальну ціну за всі ті злочини, які були вчинені в Україні. А все, що зараз наростає у росії, – це і є початок “кармічних виплат”. Держава-терорист не зможе і далі безкарно атакувати українські міста, як це було раніше.

“Всі ці люди, які чомусь вважають, що можуть грати в односторонню гру, що можна руйнувати іншу незалежну державу безкарно, після 15 місяців війни ще не зрозуміли, що 14-го року вже не буде?” – наголосив Подоляк.

Нагадаємо, що москву вперше масовано атакували дрони. росіяни у мережі скаржилися на “стовідсотковий удар дронами” та запах пороху, а ще їх налякало “страшне видовище” – збиття “українського безпілотника” в районі Рубльовки.

Фото з відкритих джерел

Читайте також: Україна повернула тіла ще 79 полеглих захисників