fbpx

Морські дрони атакували корабель рф “Приазовье” (відео)

Діліться інформацією з друзями:

Українські морські дрони невідомого типу атакували російський корабель «Приазовье» в 300 кілометрах на південний схід від Севастополя.

СРЗК «Приазовье» (фото з відкритих джерел).

Про це пише Мілітарний з посиланням на російське Міністерство оборони.

«Сьогодні близько 1 години 30 хвилин за московським часом збройними силами України здійснено безуспішну спробу атакувати шістьма морськими швидкохідними безекіпажними катерами корабель «Приазовье» Чорноморського флоту, що виконує завдання контролю обстановки та гарантування безпеки за маршрутами пролягання газопроводів “Турецький потік” і “Блакитний потік” у південно-східній частині Чорного моря», – йдеться у заяві.

Росіяни стверджують, що в ході атаки українських дронів розвідувальний корабель ЧФ РФ «Приазовье» не отримав пошкоджень, знищивши дрони корабельним озброєнням.

За словами росіян, розвідкою району атаки на «Приазовье» займався американський висотний розвідувальний дрон RQ-4B «Global Hawk».

Фото: кадр із відео.

«У цей період, як і під час попередніх подібних атак, у повітряному просторі центральної частини Чорного моря вів розвідку стратегічний розвідувальний безпілотний літальний апарат RQ-4B «Global Hawk» військово-повітряних сил США», – стверджує російське МО.

Російське судно атакували нові українські дрони-камікадзе невизначеного типу, один з яких мав назву «Кіт та Єнот».

Візуально, нові дрони-камікадзе відрізняються від тих, що аткували бухту в Севастополі та розвідувальний корабель «Иван Хурс».

Головне фото: кадр із відео.

Читайте також: У Криму і в Якимівці пошкоджено залізницю