fbpx

Міський голова Рівного Олександр Третяк відвідав місто Фредрікстад

Діліться корисною інформацією з друзями:

Міський голова Рівного Олександр Третяк в рамках робочої поїздки до Норвегії відвідав місто Фредрікстад. Саме із цим населеним пунктом Рівне буде налагоджувати співпрацю на рівні муніципалітетів. Населення міста становить майже сто тисяч людей — це шостий показник щодо кількості населення серед міст Норвегії.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Про це повідомляє Рівненська міська рада.

Пані мер Ordfører Siri Martinsen ознайомила з містом, роботою міських служб та управлінь. Відвідали місцеву гавань, котра є ключовою промисловою зоною Фредрікстаду та дає основні надходження до місцевого бюджету.

З перших днів війни, це місто прийняло чимало українців і донині опікується ними.

“Велику увагу підтримці місцевого самоврядування надає Норвезька асоціація місцевих та регіональних влад під керівництвом Гунн Маріт Хельгенсен. Саме завдяки цьому зараз активно будемо напрацьовувати ідею міжмуніципального партнерства не лише між великими містами, але й меншими громадами. Спільно з Рівненське регіональне відділення Асоціації Міст України будемо залучати більше наших громад до взаємодії з норвежцями,” – відзначив Олександр Третяк.

Фото: Рівненська міська рада.

Читайте також: Рівненські рятувальники взяли участь у Чемпіонаті ДСНС України з гирьового спорту за програмою “Спартакіада – 2022”