fbpx

Мешканці Рівненщини допомагають відновлювати Херсонщину

Перші бригади з Рівненщини вирушили на Херсонщину відбудовувати житлову та критичну інфраструктуру, яка постраждала внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС.

Це мешканці Зарічненської та Володимирецької територіальних громад Вараського району — добровольці, які зголосилися допомогти постраждалому від підтоплення населенню.

Перекривають будинок.

У автівки завантажили найнеобхідніші речі – воду, їжу, засоби гігієни, а також інструменти, які знадобляться у будівництві – молотки, болгарки, бензопили та інше.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Основні будівельні матеріали до Херсону відправили ще минулого тижня. По приїзду цих бригад стане зрозуміло, що ще необхідно.

«Ми від Вараського району відправили 700 листів шиферу, 30 кубів лісоматеріалів, 400 квадратів скла, 100 кг цвяхів, рубероїд. Поступово будемо додавати те, що потрібно», – прокоментувала голова Вараська районна державна адміністрація Людмила Мариніна.

«Запропонували поїхати попрацювати на Херсон. Тому взяли інструменти і їдемо. Всі розуміють, що треба їхати допомогти», – зазначив Ярослав Кубай з Володимирецької громади.

Перепочинок в дорозі

Віталій Романовський з Зарічненської ТГ не вперше вирушає в населені пункти, які постійно обстрілюються ворогом. Вже возив допомогу нашим солдатам на Запоріжжя.

“Більшість з тих, хто вирушив у Херсон, ще не мали досвіду відбудови постраждалих внаслідок російської агресії населених пунктів. Але усі мають досвід у будівельній галузі. Тож, впевнені, що зможуть допомогти місцевим. Сьогодні з Вараша та району їдуть ще 2 ремонтні бригади”, – розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Рівненська ОВА

Читайте також: Волонтери ГО “Рівне Разом” доставили гуманітарний вантаж для потреб Здолбунівської центральної міської лікарні