fbpx

Марка Укрпошти визнана найкращою у світі

Діліться інформацією з друзями:

Марка Укрпошти, яка стала відома на весь світ, визнана найкращою.

Відома марка Укрпошти із фразою українського військового “Русскій воєнний корабль, іді …” – визнана найкращою маркою світу у 2022 році за версією “World Post & Parcel Awards 2023“. Як повідомили на офіційному сайті:

Укрпошта була відзначена нагородами почесної премії у сфері поштової та експрес-доставки «World Post & Parcel Awards 2023» відразу в трьох категоріях:

  • «Філателістична кампанія року»,
  • «Поштовий оператор»
  • «Лідер галузі».

Урочисте нагородження переможців пройшло 14 червня в Таллінні (Естонія). 2022 рік став для української філателії роком перезавантаження, піднесення та справжнього розквіту. Приклад Укрпошти довів, що ця галузь може мати надзвичайний попит та популярність. Українською філателією стали цікавитися не лише всередині країни, а й у світі. Про українські марки писали світові медіа: CNN, the Guardian, The Times, The Washington Post, Bloomberg та ін.

Поштова марка «Русскій воєнний корабль, іді…» представлена в експозиції Смітсонівського поштового музею у Вашингтоні. Екземпляри поштових марок України воєнного часу є в колекціях лідерів держав і глав міжнародних організацій, які відвідували Україну вподовж 2022 року. Тиражі поштових марок зросли до мільйонів. Так, лише тираж поштового випуску «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!» склав 5 млн примірників. Варто підкреслити, що частина воєнних поштових випусків містить благодійну складову, яка спрямована на допомогу ЗСУ, притулкам для тварин, відбудову освітніх закладів. Разом з Укрпоштою фіналістами в цій номінації були Пошти Сінгапуру (Singapore Post) та Бразилії (Correios – Brazil Post).

Читайте також: Костопільчанка віддала гроші шахраям