fbpx

Магія паперових витинанок: Тетяна Мельник розкриє секрети під час виставки

У середу, 28 червня 2023 року о 12.00 в актовій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки витинкарки Тетяни Мельник «Паперові фіранки-витинанки: від витоків до сучасності».

Тетяна Мельник – художниця з поетичною душею, вчитель за покликанням, талановитий художник і майстер традиційного декоративно-ужиткового мистецтва витинкарства, яке мало поширене на Рівненщині.

2008 року відбулася перша виставка майстрині та її учнів під назвою «Казковий світ витинанки та розпису».

Вчитель повинен завжди зростати професійно – життєве кредо Тетяни Мельник

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Її роботи привертають увагу відвідувачів різноманітністю витинанки з акцентом на великомасштабних фіранках (до 1 м кв.), до яких майстриня звернулася в останні роки.

Вихованці Тетяни Мельник брали участь і перемагали на міських, всеукраїнських і міжнародних конкурсах і виставках. Анастасія, донька Тетяни Мельник, також захопилася витинанкою.

Заплановано виступ вихованців Клубу «Самоцвіт» КЗ «Підліткові клуби за місцем проживання» РМР під час презентації.

Відвідувачі зможуть дізнатися про майстер-клас майстрині з виготовлення ажурних витинанок.

Пропонуємо рівнянам і гостям міста відвідати чарівний світ мережива витинанки. Виставка триватиме до 21 липня 2023 року. – закликають в Рівненському обласний краєзнавчому музеї.

Проєкт сектору етнографії РОКМ «Мистецтво однієї школи: вчитель та його учні» включає виставку. Захід організовано Комунальним закладом «Підліткові клуби за місцем проживання» Рівненської міської ради.

Читайте також: Чемпіонка Бельгії у штовханні ядра вразила на Чемпіонаті Європи бігом на 100 метрів з перешкодами (ВІДЕО)