fbpx

«Life Cliniс»: зручно, професійно, якісно

Можна банально терпіти чи довго себе заспокоювати, але без професійної медичної допомоги при вростанні нігтів не обійтися. Відомі випадки, коли через запущену проблему довелося ампутувати фалангу пальця. Та не будемо про крайнощі, коли у «Life Clinic» без болю допомагають вирішувати чимало хірургічних проблем, а ще вчать ніколи не потрапляти у їхні лещата.

Проблема, як правило, виникає через неправильне обрізування нігтів, травмування, тісне взуття чи неякісний педикюр. І стосується дуже багатьох – як чоловіків, так і жінок, навіть у дітей до року можуть виникати проблеми внаслідок вростання нігтьової пластини у м’які тканини.

Через потрапляння інфекції палець розпухає, з’являється нестерпний біль. Медики однозначно проти самолікування та зволікання, а ще радять забути про традиційні розрізи чи виривання нігтя.

У «Life Clinic» для усунення цієї патології запропонують декілька методів із застосуванням титанових пластин та спеціальних ниток. Зроблять все, аби пацієнт якомога швидше розпрощався з неприємними відчуттями, процедура була безболісною, а ніготь виглядав естетично.

До послуг пацієнтів у «Life Clinic» діє доросле та дитяче хірургічне відділення, в яких також надають ортопедично-травматологічну допомогу.

Тут без проблем допоможуть позбутись абсолютно всіх новоутворень на тілі людини: бородавок, папілом, гігром, ліпом. Знімуть і накладуть шви.

Кажуть, що люди, які хоча б раз скористалися послугами клініки, оцінили переваги та зручності медичного закладу.

У «Life Clinic» використовують виключно сучасні методи лікування та сучасне обладнання. Тут працюють молоді кваліфіковані лікарі, що намагаються йти в ногу з часом.

Максимальне знечулення та мінімальне хірургічне втручання стали пріоритетом у роботі клініки. Все для того, щоб пацієнт якомога швидше відновив свою працездатність та відчув себе комфортно.

При усуненні ортопедично-травматологічної патології у «Life Clinic» накладають альтернативні гіпси – скотчкаст, софткаст. На відміну від традиційного гіпсування, переваги очевидні: зручно, легко, кольорове оформлення, можливість контактувати з водою та не обмежувати себе в подорожах.

Тут знімають біль у суглобах рук, ногах, спині, застосовуючи спеціальні ін’єкції. Використовують так звану рrp-терапію, або плазмоліфтинг, коли кров пацієнта проганяють на центрифузі, а тоді плазму вводять у болючі ділянки. Практикують ін’єкції гіалуронової кислоти або ж медикаментозну блокаду.

Втім усі ці процедури проводять виключно за показаннями і призначенням лікаря.

Для виправлення постави у дітей фахівці клініки підберуть необхідний масаж та лікувальну фізкультуру.

Окремим напрямом роботи є вирішення проктологічних проблем. Тут не лише діагностують, але й лікують анальні тріщини, геморой І і ІІ ступенів, видаляють поліпи, кандиломи в анальній зоні.

«Трапляються дуже запущені випадки. Часто за вирішення проблем із гемороєм у чоловіків беруться жінки. Їм просто набридає мовчки спостерігати за кривавими виділеннями на білизні. При цьому чоловіки дуже складно зважуються на лікування. Але коли вже сюди прийшли, без допомоги не залишаємо»,– розказує хірург-проктолог вищої категорії Михайло Шарган.

Якщо ж під час консультування стає зрозуміло, що патологія пацієнта потребує втручання лікарів інших медичних установ, у «Life ­Clinic» допоможуть знайти фахівця чи заклад, який надає необхідну кваліфіковану медичну допомогу.

Малоінвазивне оперативне втручання у «Life Clinic» проводять в умовах поліклініки, в абсолютно стерильній операційній. Процедура, як правило, займає 30–40 хвилин. Для цього є спеціальне медичне обладнання, відеодіагностика, необхідний інструмент. Після усунення патології пацієнта відпускають додому. На плановий огляд він має з’явитися через два-три тижні. Якщо ж виникають якісь запитання чи побоювання, двері закладу завжди відкриті або ж лікар проконсультує по телефону.

У «Life Clinic» пацієнти платять за якісне обслуговування, тож їх ніхто не пошле купувати шприци, бинти, знеболюючі препарати тощо. Тут завчасно нагадають про плановий прийом, а перед відвідуванням лікаря за хвилину-другу знайдуть картку пацієнта. Якщо ж доведеться почекати, запропонують для цього комфортний куточок з пресою. А ще дадуть напитися води чи за рахунок закладу пригостять кавою, чаєм.

Окрім діагностики та лікування лікарі у «Life Clinic» не забувають наголошувати про важливі профілактичні знання. Адже уникнути болячки завжди простіше.

Оксана ПИЦЬКА

Діліться корисною інформацією з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.