fbpx
у разі наступу з білорусі

«Кордон — суцільні мінні поля»: український генерал розповів що чекає на окупантів у разі наступу з Білорусі

Діліться інформацією з друзями:

У разі повторної спроби окупантів наступати на Київ з території Білорусі українські військові розраховують зупинити їх ще на кордоні, і для цього ведуться відповідні роботи.

Про це в ефірі телемарафону повідомив командувач угрупування сил та засобів оборони Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

За його словами, Україна постійно відстежує весь рух підрозділів армії рф, їхні нові точки дислокації та полігони. У зв’язку з цим військово-політичне керівництво матиме час для оповіщення громадян у разі повторної спроби РФ наступати на Київ.

«Ми створили угруповання на кордоні з Білоруссю, яке готове гідно зустріти ворога. Київська область досить потужно підготувалася до можливого нового наступу. Це кілька рубежів довкола Києва загальною протяжністю близько 1000 км, де на основі фортифікаційних позицій, довгострокових оборонних споруд створено потужну систему оборони, і так просто пройти буде неможливо», — зазначив Павлюк.

Генерал підкреслив, що весь кордон з Білоруссю зараз є «суцільними завалами та мінними полями» і, щоб пройти через них, окупантам знадобляться зусилля.

«До того ж з них сплановані вогні артилерії, робота від снайперських груп до мобільних вогневих груп. Ми не плануємо пропустити їх далі за кордон», — додав він.

фото ОК Північ

читайте також: