fbpx
Холостяк розповів, яким жінкам не варто подавати заявки на шоу

Холостяк розповів, яким жінкам не варто подавати заявки на шоу

Діліться інформацією з друзями:

Холостяк Олександр Терен розповів з якими жінками не зможе будувати стосунки і їм не варто подавати заявки на шоу. Рівнянин Олександр Будько (Терен) зараз живе в Києві. Він ветеран війни й герой наступного сезону шоу “Холостяк”.

28-річний  Олександр  Терен став головним героєм нового сезону шоу «Холостяк» на каналі СТБ. За перший день його організатори отримали понад 500 заявок від дівчат, через що сайт телеканалу ненадовго перестав функціонувати. Заявки продовжують і продовжують надходити! 

«Холостяк» відверто розповів, якою має бути дівчина, щоб вона йому сподобалася. Він не будує для себе ідеалів, для нього головне – її внутрішній світ. Терен звертає спочатку увагу на інтелект, а вже тоді на зовнішність. Йому абсолютно неважливо, чим займатиметься його майбутня обраниця, проте вона повинна мати стійку життєву позицію.

«Може бути дівчина, яка не підпадає під стандарти краси, але в ній буде внутрішня енергія та поведінка, яка буде притягувати. Мені не важливо, хто вона. Коли людина насправді прийде на проєкт не за якоюсь власною славою, марнославством. А прийде для знайомства», – зауважив Олександр.

А з якою дівчиною він точно не будуватиме стосунки? Перш за все з російськомовними жінками та тими, які мають упереджене ставлення до захисників. Також Сашко порадив майбутнім учасницям шоу переглянути всі випуски його ютуб-програми про інклюзивність та доступність українських міст. Це допоможе їй зрозуміти проблему людей з інвалідністю.

Використано матеріали УНІАН

Читайте також: Рівнянин із позивним “Терен”

  • Форум до Міжнародного дня біженців відбувся на Рівненщині
    Участь у заході взяли вимушено переміщені громадяни, представники громадських організацій, благодійних фондів, обласної та міської Рад ВПО. Символом заходу стали нагрудні знаки у вигляді голубок, адже саме ці птахи є уособленням миру.