fbpx

Головком ЗСУ з позивним “Волонтер”: Історія, яка залишається загадкою

А ви знаєте, який позивний у Головнокомандувача ЗСУ Залужного? Це питання поставив військовий Анатолій Штефан (“Штірліц”) у себе в Телеграмканалі.

І відразу розповів, що позивний Главкома “Волонтер”.

“Гадаю, що не потрібно роз’яснювати чому”, – написав військовий.

Звідки у Залужного взявся позивний “Волонтер”, спробували з’ясувати журналісти 5.ua у військових ще минулого року. Але і тим – достеменно невідомо.

“Ми теж задавали собі питання, такий нестандартний для військового позивний, мабуть, достеменно історію знає сам головнокомандувач, ніхто не знає, така якась таємниця”, – каже офіцер ЗСУ Дмитро.

Але є дві версії.

“Інколи військові беруть позивні, які були першими, і які їм дали з таблиці позивних, і буває таке, що закріпився, і так сталося історично, що він “Волонтер”, – зазначає Дмитро.

Куди цікавіша – друга! Позивний “Волонтер” причепився до Валерія Залужного ще 2014-го…

“Коли генерал Залужний був заступником командувача сектора С, він ще знаходив час займатися волонтерством, знаючи генерала Залужного, це та людина, яка може цим займатися, є люди, які, я б ніколи не повірив, що займаються волонтерством, але щодо Залужного – абсолютно вірю”, – запевняє офіцер ЗСУ.

Нам же пригадалася ще одна історія, і можливо вона лише підкріплює те, що не дарма у Залужного такий позивний:

На початку року Україну вразило рішення Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного: він передав на потреби українських військових один мільйон доларів, який отримав у спадок від американця українського походження Григорія Степанця.

Читайте також: Скільки залишиться українців після війни