fbpx

Флейтові твори звучатимуть у Рівненській філармонії

Запрошуємо гостей Рівненської обласної філармонії послухати чудові флейтові твори австрійського генія у виконанні соліста Національної філармонії України Юрія Шутка та Академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії під орудою Юрія Скрипника.

Юрій Шутко – соліст Національної філармонії України, лауреат міжнародних конкурсів, заслужений артист України, кандидат мистецтвознавства. Музичну освіту отримав у Львівській середній спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької та у Литовській державній консерваторії (м. Вільнюс) в класі професора Альгірдаса Візгірди. З 1989 р. навчався в Київській державній консерваторії в класах професорів Олега Кудряшова та Володимира Антонова.

В 1993 р. був прийнятий в асистентуру-стажування аспірантуру Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (творчий керівник професор Володимир Антонов), яку закінчив у 1996 р. Пройшов стажування в Міжнародному університеті музичного мистецтва у Франції за програмою ЮНЕСКО та постійно підвищує фахову майстерність у кращих флейтистів світу.

Лауреат численних українських та міжнародних конкурсів та фестивалів. Як соліст співпрацює з усіма провідними оркестрами України. Артист зробив багато записів на телебаченні та для фонду Українського радіо.

Юрій Шутко єдиний в Україні грає на золотій флейті і є обличчям японської фірми SANKYO.

У програмі концерту «Чарівна флейта Моцарта»:

Концерт Соль мажор №1, К. 313

Концерт Ре мажор №2, К. 314

Анданте До мажор, К. 315

Рондо До мажор, К.373

Виконують:

Юрій Шутко (флейта, м. Київ)

Академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії

Диригент Юрій Скрипник

Ведучий: Дмитро Давидчук

Квитки тут:

096 294 58 12

068 058 60 72

http://квитки тутhttps://ticketclub.com.ua/event/5911/?session=14825