fbpx

Директору Державного історико-культурного заповідника міста Острог вручили премію

Діліться корисною інформацією з друзями:

Під час засідання 16-ої сесії Рівненської обласної ради голова ради Андрій Карауш вручив премію імені Ігоря Свєшнікова директору Державного історико-культурного заповідника міста Острог Миколі Маньку.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Як повідомляють у Рівненській обласній раді, 19 грудня комітет з присвоєння обласної премії в галузі охорони культурної спадщини обрав Миколу Манька лавреатом цієї премії. Тоді його кандидатуру члени комісії погодили одноголосно.

Директор Державного історико-культурного заповідника міста Острог Микола Манько.

Микола Манько – один із найавторитетніших істориків та краєзнавців Рівненщини, це ґрунтовний дослідник, автор багатьох наукових праць. Понад 30 років Микола Манько працює в Острозькому музеї, який сьогодні входить до п’ятірки найпопулярніших туристичних місць Рівненщини.

Довідково: відповідно до рішення обласної ради, премію імені Ігоря Свєшнікова у галузі охорони культурної спадщини на Рівненщині присвоюють з 2006 року. Ця відзнака має на меті привернути увагу суспільства до важливості збереження та популяризації культурної та історичної спадщини краю, відзначити фахівців галузі.

Починаючи з 2018 року одна премія складає десять тисяч гривень. В мирний час її вручали до Дня пам’яток історії та культури 18 квітня. Однак цьогоріч, зі зрозумілих причин, володаря премії визначили пізніше.

Фото: Рівненська обласна рада.

Читайте також: У Рівненській обласній раді відбулася виставка “Мистецтво Нескорених”