fbpx

ДСНС вже розмінувала майже 88 тис. гектарів

Діліться інформацією з друзями:

Під час розмінування було вилучено 390 тис. вибухонебезпечних предметів.

З початку широкомасштабного вторгнення піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели гуманітарне розмінування майже 88 тис. га територій в ході якого знешкоджені понад 390 тис. вибухонебезпечних предметів.

Про це на брифінгу у Military Media Center повідомив начальник відділу організації роботи з гуманітарного розмінування Державної служби України з надзвичайних ситуацій полковник Сергій Рева.

За його словами, основні зусилля рятувальників зосередженні на розмінуванні окупованих територій Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Миколаївської, Херсонської та Донецької областей.

«Найбільш складна ситуація склалася у Харківський і Херсонській областях оскільки вони найдовше перебували під окупацією ворога і російські війська мали величезні можливості з мінування», – зазначив представник ДСНС.

Першочерговим пріоритетом для піротехніків є обстеження об’єктів критичної інфраструктури – доріг, ЛЕП, газопроводів. Рятувальники вже обстежили 5,8 тис. км ліній електропередач, 370 км газогонів, 600 км залізничних колій та майже 3,5 тис. км доріг уточнив Сергій Рева.

Фото: Military Media Center

Читайте також: російське мвс оголосило в розшук головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного