До чого закликає рівнян Богдан Гапяк?

Діліться корисною інформацією з друзями:

Цікавими, а головне – слушними, думками про незалежність України поділився в розмові з журналістом «7 днів» співвласник Рівненської фабрики нетканих матеріалів, депутат Рівненської міської ради Богдан Гапяк:
– Ціна, яку нам доводиться платити за право жити рівними серед рівних у сім’ї вільних демократичних країн Європи, ще раз доводить, що нічого в житті не дається задарма.

Схиляючи голову перед Героями, котрі, наслідуючи подвиг тисяч і тисяч кращих синів України, нині боронять суверенітет нашої держави на сході України, змушує задуматися над тим, що для кожного з нас означає незалежність? Що кожен з нас робить для того, аби ми, наші діти, внуки, правнуки і наступні прийдешні покоління жили в самодостатній процвітаючій країні?
Лише давши щиру відповідь самим собі, ми разом можемо досягти бажаної мети, зробити своє життя кращим і щасливішим. Не можна і не треба перекладати відповідальність за те, що відбувається в нашій державі на когось. Наше майбутнє – в наших руках, у наших повсякденних справах, у тому внеску, який кожен з нас робить щодня задля розбудови могутньої і процвітаючої України.
Отож, щиро вітаючи всіх нас із визначним святом – Днем незалежності України, сердечно зичу кожному успіхів і плідної праці на благо рідної держави. Нехай це свято помножить наші сили, наснагу і творчі здобутки в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і Божого благословення!
Слава Україні!


7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»