fbpx

До 1 вересня визначать предмети, які школярі можуть вивчати дистанційно

Діліться інформацією з друзями:

У зв’язку з пандемією коронавируса і введеного через неї практично по всій земній кулі карантину, наше звичне життя кардинально змінилася. Через карантин закрилися дитсадки і школи, тож батькам вцією весною довелося самостійно стежити за навчанням своїх дітей. А як же зміниться робота шкіл у наступному навчальному році.

У новому навчальному році ряд шкільних дисциплін може викладатися дистанційно, в школах може бути введено позмінне навчання. Про це в ефірі ObozTV розповіла народна депутатка України від партії “Слуга народу”, член Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.

Як будуть працювати школи у новому навчальному році?

За словами депутата, існують найрізноманітніші прогнози, проте точно сказати, якою буде ситуація з коронавірусів на 1 вересня 2020 року, ніхто не може. 

“Ми повинні розуміти, що на 100% коронавірус з України, як і зі всієї земної кулі, до вересня повністю не зникне. Ми повинні бути готові до цього”, – зауважила Юлія Гришина.

Депутат від пропрезидентської фракції, член парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина розповіла, що влада зайнята розробкою протоколів на різні випадки ситуації з епідемією в Україні.

“У будь-якому випадку, думаю, до всіх буде застосовуватися температурний скринінг, буде постійне провітрювання, буде введена дистанція між школярами”, – сказала Гришина.

У цьому контексті вона підкреслила, що для великих шкіл вимога дистанціювання школярів може стати серйозним викликом.

Чи буде дистанційне навчання?

“Можливо, буде запроваджене позмінне навчання, можливо, будуть визначені деякі предмети, які будуть вивчатися дистанційно”, – допустила нардеп.

Вона додала, що кожна школа, а також кожен регіон в залежності від епідемситуації отримає право приймати конкретні рішення в межах своїх повноважень.

“З огляду на показники, які є на сьогодні, ми впевнені, що у вересні буде мінімальний ризик, мінімальний рівень захворюваності. Якщо не буде страшною спалаху, говорити про те, що ми повністю перейдемо на дистанційну форму навчання, не варто”, – резюмувала народна депутатка.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»