fbpx

Вулицю Шевченка в Рівному невдовзі відкриють для проїзду (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

На місці знесених МАФів на вулиці Шевченка вже найближчим часом поїде автотранспорт. Більше того, для руху транспорту, в тому числі й громадського, планують відкрити й інші частину цієї вулиці, що прилягає до Центрального ринку. Про це сьогодні журналісту «7 днів» розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.

– Твердження про те, що я хочу працювати бо плачу податки, тут не спрацьовує, – наголосив мер. – Якщо так думати, то можна і біля пам’ятника Шевченку поставити кіоск, і біля виконкому. Так не буде. Вони стоятимуть там, де це зручно рівнянам і де не псується вигляд вулиці. Більше того ми хочемо відкрити вулицю Шевченка для проїзду транспорту.

Міський голова також розповів, що до нього періодично приходять люди, які торгують з лотків на проїжджій частині на вулиці Шевченка, далі (навпроти Моріону, – прим.ред.) на так званому ярмарку. Були вони у виконкомі і сьогодні.

– Маю розчарувати цих людей: під час карантину вони точно там не торгуватимуть. Більше того, ми й на ту частину вулиці пустимо транспорт. Буде односторонній рух. В перспективі там не буде торгівлі ніякої. Будуть тротуари і проїжджа частина. В тому числі й для громадського транспорту, – наголосив мер. – Прекрасно розумію, що будуть протести, але це не допоможе. Ми робили опитування: більшість рівнян підтримує наведення порядку навколо ринку. З часом потрібно буде попрощатися з тим хаосом, що твориться навколо центрального ринку, якщо ми хочемо йти в Європу. Якщо в Азію, за Урал – тоді торгуємо всюди: біля універмагу, міськвиконкому, обласної адміністрації, пам’ятника Шевченкові. Ставимо кіоски де хочемо.

За дорученням міського голови нині управління містобудування та архітектури розробляє перспективний план, де мають у Рівному стояти МАФи і білборди. До цієї роботи залучать і громадськість, активістів, влаштують широке громадське обговорення, – запевнив мер. Більше того він наголосив, що можливість розміщувати МАФ чи рекламну площину продаватимуть з аукціону, а виручені кошти підуть в міську скарбницю.  

 

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»