fbpx

Для потреб військових у Костопільській громаді відбулось два ярмарки

Діліться інформацією з друзями:

Благодійні заходи провели до дня затвердження Державного Прапора України 28 січня 1992 року.

Один із ярмарків традиційно відбувся у Костополі. Відвідувачі мали можливість скуштувати фірмові страви, зігрітися гарячими напоями, а також спробувати їжу приготовану на польовій кухні.

На ярмарку.

Ярмарок відбувся завдяки КЦВ «Воля» та Костопільській міській раді, а також кожному волонтеру, який приєднався до збору коштів. Загалом наярмаркували 222 тисяч гривень для потреб ЗСУ.

Цього дня ярмарок відбувся і для жителів Пісківського старостинського округу. Там збирали на потреби військових-односельчан.

У місцевих також була можливість скуштувати страви приготовані просто неба. А ще — взяти участь у благодійній лотереї.

Захід мав назву «Під синьо-жовтим прапором свободи». Учасники розгорнули сорокаметровий прапор, аби кожен зміг до нього доторкнутися на знак єдності нашого народу.

Організатором виступила депутатка Костопільської міської ради Яна Власова. Зазначимо, що зусиллями жителів округу зібрано 52 тисячі гривень.

Не менш важливими є й заходи в старостинських округах громади. Плетіння маскувальних сіток, виготовлення окопних свічок, ярмарки — це те, що регулярно відбувається в громаді й дозволяє кожному її жителю наблизити перемогу.

Джерело: Костопільська міська рада