fbpx

Діти з Рівного танцювали на Литовській площі Любліна заради підтримки ЗСУ

Литовська площа Любліна минулими вихідними була в українських національних кольорах. Вихованці Студії сучасного танцю та вокалу «Dance Way» продемонстрували свої таланти перед польськими друзями.

Організувала виступ відома волонтерка, депутатка Рівнеради Катерина Марчук. Діти з Рівного в такий спосіб намагались вкотре об’єднати українців та поляків, закликаючи донатити на ЗСУ.

«Dance Way» танцює у Любліні.

«Через погані погодні умови, з 4-ри годинної програми вдалося зробити виступ лише на 40 хвилин! Дітки величезні молодці, адже виконали ще одну місію – продемонстрували на головній площі Любліна свої таланти!

Разом із польськими благодійниками та дітками, нам вдалося зібрати 1,000$! Ці кошти підуть на придбання авто 141-ій бригаді, яка зараз на Бахмутському напрямі!», – зазначила Катерина Марчук.

Втім це далеко не перший приклад, коли українці, перебуваючи за кордоном у справах, не забувають і про наших захисників. Яскравий приклад – саме ця поїздка.

«Нашою головною метою була участь 50-ти діток з Рівного у фіналі конкурсу «Dance Front Grand final», який проходив з 21-24 червня. На пропозицію Катерини Марчук по дорозі додому діти завітали до Любліна, аби зібрати донати для наших військових. Завдяки гарним та партнерським стосункам Катерини з владою Любліна, виступ вдалося організувати на Литовській площі міста», – розповіла керівниця «Dance Way» Анна Безкоровайна.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Загалом, мета рівненських волонтерів — закрити збір на придбання трьох автомобілів для наших воїнів. Виступ у Любліні – це лише початок. Попереду – концерт-ярмарок в Житловому комплексі «На Щасливому» вже 2 липня. На рівнян чекає чимало цікавих заходів. Спеціальний гість – рок-гурт «Мері».

Катерина Марчук разом з командою волонтерів вкотре закликають рівнян та гостей міста не бути байдужими та проявити активність! Головне гасло концерту-ярмарку: «Якщо не в ЗСУ, то для ЗСУ!».

Читайте також: Києво-Печерська Лавра стає українською