fbpx

Денний сон має бути корисним

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Денний сон може додати бадьорості, а може навпаки викликати млявість. Все добре в міру і вчасно

Денний сон – одна із тем, що часто обговорюються. Існує щодо цього кілька різних думок. З одного боку денний сон корисний, з другого – може мати неприємні наслідки. Як зробити денний сон найкориснішим?Не спіть занадто довго. Оптимальна тривалість сну не має перевищувати 30 хвилин. Що довше ви спите, то більшою є ймовірність того, що ви відчуєте млявість після пробудження.

Спіть після обіду. Найкращий час для сну – з 14.00 до 15.00. Це той час, коли ви можете відчувати сонливість після обіду або зниження праце­здатності. Крім того, дрімання у цей проміжок часу не вплине на нічний сон. У той самий час треба пам’ятати, що визначення найкращого часу для денного сну залежить від індивідуальних особливостей людини та ритму її життя.

Створіть спокійну обстановку. Спіть у тихій, провітреній кімнаті з комфортною температурою та мінімальною кількістю відволікаючих факторів.

Після пробудження полежте трохи. Після обіднього відпочинку, перш ніж відновити активність, дайте організму прокинутися.

Надія ПРИШЛЯК

  • У Рівному на честь Героя посадили 27 вічнозелених туй
    Саме стільки було років нашому земляку, Герою України Володимиру Стельмаху. Він загинув 11 березня 2022 року, захищаючи столицю нашої Батьківщини від російських окупантів. Його іменем названа вулиця в Рівному. На ній, в районі мототреку, встановлена стела, де на фото…