fbpx

Денний сон має бути корисним

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Денний сон може додати бадьорості, а може навпаки викликати млявість. Все добре в міру і вчасно

Денний сон – одна із тем, що часто обговорюються. Існує щодо цього кілька різних думок. З одного боку денний сон корисний, з другого – може мати неприємні наслідки. Як зробити денний сон найкориснішим?Не спіть занадто довго. Оптимальна тривалість сну не має перевищувати 30 хвилин. Що довше ви спите, то більшою є ймовірність того, що ви відчуєте млявість після пробудження.

Спіть після обіду. Найкращий час для сну – з 14.00 до 15.00. Це той час, коли ви можете відчувати сонливість після обіду або зниження праце­здатності. Крім того, дрімання у цей проміжок часу не вплине на нічний сон. У той самий час треба пам’ятати, що визначення найкращого часу для денного сну залежить від індивідуальних особливостей людини та ритму її життя.

Створіть спокійну обстановку. Спіть у тихій, провітреній кімнаті з комфортною температурою та мінімальною кількістю відволікаючих факторів.

Після пробудження полежте трохи. Після обіднього відпочинку, перш ніж відновити активність, дайте організму прокинутися.

Надія ПРИШЛЯК

  • Сервіс “Шлюб онлайн” в Дії відновив роботу
    Можливість одружуватися без відвідування ДРАЦС, зайвих паперів і навіть на відстані, після кібератаки на держреєстри, знову повернулась у Дію. Послуга особливо важлива для наших захисників, які можуть одружитися навіть під час служби.