Орієнтовний час читання: 1 хвилина
Денний сон може додати бадьорості, а може навпаки викликати млявість. Все добре в міру і вчасно
Денний сон – одна із тем, що часто обговорюються. Існує щодо цього кілька різних думок. З одного боку денний сон корисний, з другого – може мати неприємні наслідки. Як зробити денний сон найкориснішим?Не спіть занадто довго. Оптимальна тривалість сну не має перевищувати 30 хвилин. Що довше ви спите, то більшою є ймовірність того, що ви відчуєте млявість після пробудження.
Спіть після обіду. Найкращий час для сну – з 14.00 до 15.00. Це той час, коли ви можете відчувати сонливість після обіду або зниження працездатності. Крім того, дрімання у цей проміжок часу не вплине на нічний сон. У той самий час треба пам’ятати, що визначення найкращого часу для денного сну залежить від індивідуальних особливостей людини та ритму її життя.
Створіть спокійну обстановку. Спіть у тихій, провітреній кімнаті з комфортною температурою та мінімальною кількістю відволікаючих факторів.
Після пробудження полежте трохи. Після обіднього відпочинку, перш ніж відновити активність, дайте організму прокинутися.
Надія ПРИШЛЯК
- Громада з Рівненщини зібрала Різдвяні посилки для захисників (ФОТО)Напередодні Різдва Христового Бугринська громада об’єднала зусилля, щоб підтримати наших захисників, які щоденно стоять на варті спокою країни. Завдяки спільним старанням було зібрано 85 різдвяних посилок, наповнених любов’ю, турботою та щирими побажаннями.