fbpx

Біля Бахмута ініціатива повністю на боці ЗСУ (відео)

На Бахмутському напрямку ініціатива – повністю у Сил оборони України, розповів Юрій Федоренко, командир роти ударних безпілотних авіаційних комплексів «Ахіллес» 92 Окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

За його словами, в самому місті російські сили використовують комбіновану тактику поєднання сил, щоб втримати місто, однак їм це не вдається.

Як пише Радіо Свобода, про це командир розповів у етері програми “Свобода Ранок”.

«Противник намагається комбінувати свою живу силу для того, щоб утримати місто Бахмут і не дати можливості силам оборони продавити й поновити свій стан та положення, поновити повний контроль над містом. Але незважаючи на застосування противником комбінованої тактики ведення бойових дій, застосування особового складу, незважаючи на те, що це напрямок для противника продовжує бути пріоритетним, на ньому скупчені максимальна кількість вогневих засобів, технічних засобів, засобів повітряної аеророзвідки, ударних БПЛА, це все не дає противнику утримувати стабільну ситуацію, і тактична перевага перейшла на бік сил оборони», – сказав Федоренко.

Фото: кадр із відео.

Читайте також: На Рівненщині попрощалися із двома Героями, які загинули за Україну