fbpx

У Рівному безкоштовно робитимуть флюорографію та тестуватимуть на ВІЛ

Діліться корисною інформацією з друзями:

Такі обстеження триватимуть із 17 по 20 березня в рамках Всеукраїнського місячника боротьби з туберкульозом.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Як пише Рівненська обласна державна адміністрація, мобільна бригада Рівненського обласного фтизіопульмонологічного медичного центру РОР працюватиме біля драмтеатру з 12:00 до 14:00.

«Такі виїзні обстеження здійснюють на підставі договорів про співпрацю між Рівненським обласним фтизіопульмонологічним медичним центром та територіальними громадами області. Зокрема, тими, які розробили й прийняли місцеві програми профілактики та боротьби з туберкульозом», – розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Окрім того, рівняни, гості міста та внутрішньо переміщені особи також матимуть можливість пройти скринінг на туберкульоз й отримати фахову консультацію.

Нагадаємо, що в області продовжують обстежувати на туберкульоз та інші патології. На півночі Рівненщини працюють виїзні бригади медиків. Завдяки флюоромобілю, вони мають можливість діагностувати жителів і у віддалених населених пунктах. Щодня фахівці обстежують від 17 до 77 осіб. У фокус-групі – люди з онкологією та з хронічними захворюваннями легень. Залежно від результатів обстеження, їх направляють на подальшу діагностику до медичних закладів за місцем проживання або ж до нашого обласного фтизіопульмонологічного центру.

Наступною громадою, де працюватиме флюоромобіль, стане Вараська.

За увесь період роботи виїзних бригад на туберкульоз та інші патології обстежили понад 1,200 жителів Рівненщини.

Нагадаємо, флюоромобіль фтизіатрична служба області отримала завдяки Міністерству охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я, а також Міністерству закордонних та європейських справ Франції та Центру кризових ситуацій та підтримки.

Фото: Рівненська ОДА.

Читайте також: Словаччина схвалила передачу винищувачів МіГ-29 Україні