fbpx

Азербайджан розпочав воєнні дії у Карабаху

Міністерство оборони Азербайджану повідомило про початок “антитерористичних заходів локального характеру” на території Карабаху.

«З метою забезпечення положень Тристоронньої заяви, припинення широкомасштабних провокацій у Карабаському економічному районі, роззброєння та виведення формувань збройних сил Вірменії з наших територій, нейтралізації їхньої військової інфраструктури, гарантування безпеки мирного населення, що повернулося на звільнені від окупації території, цивільних службовців, залучених до будівельно-відновлювальних робіт, та наших військовослужбовців, а також відновлення конституційного ладу Азербайджанської Республіки, у регіоні розпочато боротьбу з незаконними збройними силами Вірменії», – йдеться у заяві міністерства.

Відомство зазначає, що в “рамках заходів із застосуванням високоточної зброї на передній лінії і в глибині виводяться з ладу позиції формувань збройних сил Вірменії, їхні довготривалі вогневі точки, а також бойові засоби та об’єкти військового призначення”.

Міноборони Азербайджану також повідомила, що про заходи, які проводяться, поінформовано командування миротворчого контингенту московії та керівництво турецько-російського центру моніторингу. Повідомляється, що повідомлені сторони заявили про невтручання.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

У ЗМІ повідомляється, що Азербайджан також оголосив про закриття повітряного простору над Вірменією.

У мережі поширюються відео, де повідомляється, що у Карабаху зараз чують звуки активної роботи артилерії й нібито лунає сирена.

Фото: удар по позиціях армії Вірменії в Карабасі (кадр із відео).

Читайте також: На Рівненщині відреставрували давню церковну хоругву часів Бароко