fbpx

Айдарівці протестують проти рішення міської ради

Діліться корисною інформацією з друзями:

Айдарівці захопили сесійну залу та заблокували входи. Вони протестують проти рішення міської ради щодо виділення землі управлінню СБУ на вулиці Гагаріна.  Йдеться про ділянку площею 3 гектари районі МЖК по вулиці Гагаріна.

Вони заявили, що не дадуть депутатам працювати, якщо ті не скасують своє рішення чи не призупинять його дію.
У сесійній залі перемовини з воїнами АТО проводив заступник начальника Рівненського відділу поліції Іван Теліга.
Він попросив захопників вийти, бо інакше їхні дії будуть розцінені як блокування органів державної влади, а це вже кримінальне правопорушення.
На що голова спілки учасників бойових дій та АТО”УВО” Сергій Пандрак наголосив, що воїни АТО як рівняни мають право бути в будівлі, яка належить громаді міста. Він наголосив, що айдарівці залишать зал, після того як міський голова Володимир Хомко або секретар Рівнеради Сергій Паладійчук пообіцяють надати їм слово на засіданні сесії. аби вони могли висловити свої вимоги. 
Однак до сесійної зали не прийшли ні мер, ні секретар Рівнеради. Натомість прийшов Олександр Чубай, голова постійної депутатської комісії з питань регламенту і депутатської етики Рівнеради. Він сказав, що в роботі депутатів дійсно є порушення, але найбільша проблема в тому, що люди не контролюють тих, кого обирають. “Владу потрібно контролювати”, – наголосив він.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі