fbpx
Автівки на потреби ЗСУ: у Міноборони пояснили, які машини можуть забрати

Автівки на потреби ЗСУ: у Міноборони пояснили, які машини можуть забрати

Діліться інформацією з друзями:

Вилучення транспортних засобів під час мобілізації здійснюється на підставі рішень місцевих державних адміністрацій.

Як повідомляє Кореспондент.nеt, про це розповів речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін.

«Військово-транспортний обов’язок встановлюється з метою задоволення потреб Збройних сил України та інших військових формувань на особливий період транспортними засобами, у тому числі водними і технікою. Це також можуть бути трактори, самохідні сільськогосподарські, дорожньо-будівельні машини, сільськогосподарська техніка», – зазначив він.

Залучення транспортних засобів під час мобілізації здійснюється ТЦК, центральним управлінням або регіональними органами СБУ, відповідними підрозділами розвідувальних органів України на підставі рішень місцевих державних адміністрацій, що оформлюється відповідними розпорядженнями.

За словами речника Міноборони, приймання та передача транспортних засобів, залучених під час мобілізації та їх повернення після оголошення демобілізації здійснюються на підставі актів приймання-передачі, в яких зазначаються відомості про власників, технічний стан, залишкову вартість та інші необхідні відомості, що дають змогу ідентифікувати транспортні засоби.

Повернення транспортних засобів власнику здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту оголошення демобілізації. Нагадаємо, законопроєкт про мобілізацію передбачає норму вилучення транспортних засобів для потреб ЗСУ у громадян, які мають більше одного авто.

Читайте також: Російські військові можуть активізувати набір призовників та створити “буферну зону” на Харківщині