fbpx

590 тонн допомоги вже відправили з Рівненщини на Херсонщину

«У момент кризи та розрухи важливо підставити плече підтримки українцям Херсонщини. Цим ми відрізняємось від ворога – ніколи не дамо впасти ближньому, завжди підтримаємо та допоможемо. Бо Херсон – це Україна. Ми усі – єдиний і сильний народ, який разом подолає усе!» – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Для визначення першочергових потреб південного регіону Рівненська обласна військова адміністрація щоденно комунікує з Херсонським обласним штабом подолання наслідків підтоплення. Мова йде про, зокрема, товарно-матеріальні цінності, робочу силу, техніку та фінансове забезпечення.

Наразі серед актуальних потреб: питна вода, пальне, гумові чоботи, фільтри для очищення води, теплові гармати, човни, гідрокостюми; електрогенератори, електропомпи та мотопомпи для відкачування води, бензопили, будівельні інструменти та матеріали. А також продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, одяг, корм для тварин, пальники з газовими балонами тощо.

Нагадаємо, з Рівненщини у Білозерську та Херсонську громади поїхали аварійно-відновлювальні бригади та спецтехніка для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Також бригади добровольців з північних районів Рівненщини допомагають відновлювати Кочубеївську громаду. Вони працюватимуть вахтовим методом – два тижні, їх змінять нові волонтери.

Планується долучити до цього процесу усі територіальні громади області.

Рівненська ОВА

Читайте також: В Костополі зняли громадянина з балкону