fbpx

15-річна волонтерка «Мишка» отримала відзнаку Головнокомандувача ЗС України

В Одесі командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віцеадмірал Олексій Неїжпапа провів зустріч із представниками та волонтерами Благодійного фонду сприяння розвитку ВМС ЗС України.

Про це повідомляє Армія Інформ.

“Сьогодні тут зібралися люди, які справами, душею і серцем завжди разом з вітчизняним флотом. Які допомагають нам робити ту роботу, на яку у військових часто не вистачає часу — це соціальна, фізична та психологічна реабілітація наших воїнів. Можна купити найсучасніше озброєння, але в пріоритеті у нас завжди залишатимуться люди. Особливо ті військовослужбовці, які зазнали травм або поранень, пройшли полон, мають посттравматичний синдром розладу. Їх повернення до повноцінного життя — це дуже важка робота, яку ви на себе взяли і з честю виконуєте” — звертаючись до присутніх, наголосив віцеадмірал Олексій Неїжпапа.

Під час зустрічі він вручив нагороди найкращим активістам фонду. Зокрема, почесні нагрудні знаки Головнокомандувача Збройних Сил України «За сприяння війську» отримали 15-річна Лідія Немлій, яка у волонтерському середовищі має позивний «Мишка», її мати — волонтерка Юлія Немлій, а також виконавчий директор Благодійного фонду сприяння розвитку ВМС ЗС України Алла Бочевар. Подяками командувача ВМС ЗС України також було відзначено низку волонтерів, які опікуються допомогою вітчизняному флоту.

Лідія «Мишка» Немлій отримує відзнаку.

“Я ще з 2015 року приєдналася до волонтерської діяльності моєї матері. Наразі ж я шию іграшки і через аукціони продаю їх, а всі виручені кошти передаю на благодійні потреби, — розповіла нам Лідія «Мишка» Немлій. — Щиро вдячна, що нашу працю цінують. І дуже пишаюся, що я живу в країні таких дуже сильних людей”.

Фото: Армія Інформ.

Читайте також: У Пересопниці знайшли артефакти бронзової доби