1 вересня у Чернівцях розпочнуть дистанційне навчання в школах

Діліться корисною інформацією з друзями:

Про це під час брифінгу заявив в.о. Чернівецького міського голови Василь Продан. Після того, як Чернівці потрапили до “червоної” зони, сесія міськради прийняла рішення, що навчальний процес починається з першого вересня у тому режимі, який будуть визначати школи.

“Після того, як Чернівці потрапили до “червоної” зони, сесія міськради прийняла рішення, що навчальний процес починається з першого вересня у тому режимі, який будуть визначати школи. Ми дозволили їм почати працювати і у звичайному режимі, але остаточне рішення залишили за керівництвом закладів освіти. На сьогодні усі школи і садочки, враховуючи ситуацію в місті і рекомендацію МОЗу, прийняли рішення про дистанційне навчання, починаючи з першого вересня”, – зазначив Продан.

У  свою чергу заступниці керівника управління освіти міськради Олени Кузьміної наголосила, що відповідне рішення директори шкіл ухвалили на педагогічних радах.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

“У нас був вибір – або ми виконуємо закон, або ми дійсно йдемо назустріч всім – і педагогам, і учням, які хочуть розпочати очний навчальний рік. Але в умовах “червоної” зони ми працюємо до 14 вересня. Тим більше, прийшов наказ з обласної адміністрації, яким заборонили відвідувати заклади освіти здобувачами освіти на територіях із “червоної” зони. Тому всі директори прийняли таке рішення”, – повідомила Кузьміна.

Також до завершення періоду “червоної” зони не працюватимуть і дитячі садочки. Відповідні накази видані директорами садків. Повідомляє Укрінформ.