fbpx
Залужний, Тайра та Хімік в Острозькій академії

Залужний, Тайра та Хімік в Острозькій академії

Діліться інформацією з друзями:

Залужний повернувся в Острозьку академію.

В арткластері Національного університету “Острозька академія” продовжує свою роботу виставка “Із полумʼя зродились”, де представлено рукопис Головнокомандувача Збройних сил України (2021–2024) Валерія Залужного – випускника академії.

Про це повідомляють організатори виставки.

Залужний Валерій в Острозькій академії навчався й у грудні 2020 року — закінчив магістеріум за спеціальністю «Міжнародні відносини».

Залужний, Тайра та Хімік в Острозькій академії - фото 1

Його слова  стали своєрідною передмовою до присвяченого виставці артбуку, однойменного з нею: 

“Ця війна назавжди залишить рубці на наших тілах і душах, на тілі й душі рідної Країни. Ми Переможемо. Вилікуємо рани. Відбудуємо Державу. У пам’ять про полеглих. З думками про дітей”.

Тепер рукопис зберігається в колекції Національного музею Революції Гідності.

Речі, що можна побачити на виставці вже як експонати, належали героям  російсько-української війни – українським військовим, медикам та волонтерам. За кожним із сорока експонатів – героїчна історія 23 учасників російсько-української війни. Декого з них було важко поранено, а дехто тепер допомагатиме нам тільки з неба.

Також тут представлено історії захисників Давида Касаткіна “Хіміка”, Юлії Паєвської “Тайри”, Тати Кеплер, Леоніда Остальцева та інших.

Завітати на виставку та почитати історії проєкту можна до 30 червня в арткластері Національного університету “Острозька академія” (проспект Незалежності, 3 А, м. Острог).

Залужний, Тайра та Хімік в Острозькій академії - фото 2

Відвідуючи виставку, ви матимете змогу долучитися до важливого збору коштів на потреби евакуаційних вагонів для мобільної евакуації поранених.

Організатори виставки: Арт-кластер Національного університету “Острозька академія”, Національний музей Революції Гідності та БФ “КОЛО”.

Вхід вільний.

  • Форум до Міжнародного дня біженців відбувся на Рівненщині
    Участь у заході взяли вимушено переміщені громадяни, представники громадських організацій, благодійних фондів, обласної та міської Рад ВПО. Символом заходу стали нагрудні знаки у вигляді голубок, адже саме ці птахи є уособленням миру.

Читайте також: