Залужний повернувся в Острозьку академію.
В арткластері Національного університету “Острозька академія” продовжує свою роботу виставка “Із полумʼя зродились”, де представлено рукопис Головнокомандувача Збройних сил України (2021–2024) Валерія Залужного – випускника академії.
Про це повідомляють організатори виставки.
Залужний Валерій в Острозькій академії навчався й у грудні 2020 року — закінчив магістеріум за спеціальністю «Міжнародні відносини».
Його слова стали своєрідною передмовою до присвяченого виставці артбуку, однойменного з нею:
“Ця війна назавжди залишить рубці на наших тілах і душах, на тілі й душі рідної Країни. Ми Переможемо. Вилікуємо рани. Відбудуємо Державу. У пам’ять про полеглих. З думками про дітей”.
Тепер рукопис зберігається в колекції Національного музею Революції Гідності.
Речі, що можна побачити на виставці вже як експонати, належали героям російсько-української війни – українським військовим, медикам та волонтерам. За кожним із сорока експонатів – героїчна історія 23 учасників російсько-української війни. Декого з них було важко поранено, а дехто тепер допомагатиме нам тільки з неба.
Також тут представлено історії захисників Давида Касаткіна “Хіміка”, Юлії Паєвської “Тайри”, Тати Кеплер, Леоніда Остальцева та інших.
Завітати на виставку та почитати історії проєкту можна до 30 червня в арткластері Національного університету “Острозька академія” (проспект Незалежності, 3 А, м. Острог).
Відвідуючи виставку, ви матимете змогу долучитися до важливого збору коштів на потреби евакуаційних вагонів для мобільної евакуації поранених.
Організатори виставки: Арт-кластер Національного університету “Острозька академія”, Національний музей Революції Гідності та БФ “КОЛО”.
Вхід вільний.
- Унікальна автобусна зупинка з’явилася у Мичеві на РівненщиніУ селі Мичів, що входить до Малятинського старостинського округу, талановита мешканка Іванна Біль власноруч розфарбувала автобусну зупинку в яскравому українському стилі. Вона перетворила звичайний об’єкт інфраструктури на справжній символ гордості, натхнення та любові до рідної землі.
Читайте також: