З Рівного до посольства Великобританії художниця відправила лист та картину

Діліться корисною інформацією з друзями:

Художниця з Рівненщини Світлана Федас намалювала прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона та надіслала йому у подарунок свою роботу. Разом із картиною жінка надіслала листа англійською мовою. 

Як розповіла журналістам Суспільного пані Світлани, над картиною вона працювала недовго.

«У мене не було жодної конкретної ідеї. Це було якось спонтанно, я б сказала. Декільком людям показала ще незавершену роботу, у всіх однакова реакція – всі посміхаються», – розповідає жінка.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Світлана Федас займається художньою творчістю непрофесійно. Вона намагалася вступити до художнього інституту, але невдало. Відновила практику через багато років під час спалаху пандемії коронавірусу, а згодом почала відвідувати арт-студію.
Картина із зображенням британського політика увійшла до військової експозиції галереї «Мистецтво нового калібру». Згодом у Світлани Федас виникла ідея переслати свій твір до героя.

“Я дуже хочу, щоб картина йому сподобалася. Я не професійний художник і це не дуже великий витвір мистецтва. Борис Джонсон в минулому журналіст, а його мати – художниця .Тому на моїх роботах зображені картини, газети. Я свідомо все це використала.Вклала душу, щоб він відчув, що я від щирого серця», – додає жінка.

Разом із картиною художниця надіслала до посольства Великобританії в Києві листа англійською мовою на ім’я Бориса Джонсона.

“Я вивчаю англійську і сама написала цей лист. Кілька разів пробувала, звичайно, редагувала. Написала, що я рівнянка, журналіст, художник, що ми організували таку виставку про війну, зібрали гроші на Збройні сили.Я вирішив подарувати цю картину йому як великому другу України,за підтримку і за допомогу,як подяку за те,що він зробив для нас. Я запросив його після перемоги і написала що ми будемо раді бачити його тут, у Рівному», — пояснила пані Світлана.