Євробачення-2021 відбудеться за будь-яких умов. Організатори розробили 4 сценарії

Діліться корисною інформацією з друзями:

Організатори “Євробачення” заявили, що пісенний конкурс наступного року у Роттердамі відбудеться за будь-яких умов, для цього спеціально розробили чотири сценарії. Про це йдеться на сайті конкурсу

Згідно з повідомленням, аби забезпечити проведення конкурси Європейська мовна спілка та мовники із Нідерландів розробили чотири варіанти організації.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Перший сценарій передбачає проведення заходу як зазвичай, якщо це дозволить епідеміологічна ситуація. “Євробачення” буде організовано в Роттердамі на арені “Ахой” у межах дев’яти шоу, включаючи генеральні репетиції, з глядачами, виконавцями та офіційними делегаціями. Доцільність цього сценарію значною мірою залежить від впровадження можливої ​​вакцини проти COVID-19 або наявності надійних тестів.

Другий сценарій – проведення конкурсу із дотриманням соціальної дистанцій 1,5 метра. Знову ж дев’ять шоу проведуть в Роттердамі, але буде обмежено кількість осіб в офіційних делегаціях, глядачів, а також зменшено кількість преси. 

Третій сценарій передбачає проведення конкурсу із онлайн-виступами, якщо буде діяти закриття кордонів. Учасники, які зможуть приїхати, будуть виступати наживо, а ті, кому доведеться залишитися вдома, зможуть виступити з власної країни.

Четвертий сценарій, найбільш радикальний, застосують, якщо в Нідерландах знову оголосять жорсткий карантин. У такій ситуації не буде ніяких глядачів на арені, учасники будуть виступати зі своїх країн. 

Про те, який сценарій будуть застосовувати, стане відомо протягом перших місяців 2021 року.

Нагадаємо, навесні організатори вирішили, що через пандемію COVID-19 пісенний конкурс “Євробачення” у 2021 році проведуть у нідерландському місті Роттердам на Ahoy Aren. Він відбудеться з 18 по 22 травня.