fbpx

Євген Клопотенко поділився рецептами великодніх пасок

Діліться інформацією з друзями:
Щороку, готуючись до Великодня, кожна господиня береться до випікання пасок. Деякі люблять рецепти, перевірені поколіннями, а хтось хоче здивувати своїх рідних новим смаком великоднього хліба. Закликає українців пекти паски й відомий український кулінарний експерт, шеф-кухар Євген Клопотенко, який поділився своїми унікальними перевіреними рецептами.
“Маєте можливість – печіть паски. Маєте можливість зробити на 1 чи 2 більше – печіть паски та діліться ними. З рідними та незнайомцями. Підтримка себе через підтримку інших. Бо тісто – це про дуже добру енергію та життя. А таке треба зараз створювати та розповсюджувати. Рецепти є у мене на сайті, якщо що. Там і з дріжджами, і без, щоб під різні набори інгредієнтів”, —наголошує Клопотенко.
Ось посилання на розділ з рецептами: https://klopotenko.com/uk/stravi-na-velikden/
“Не знаю, як це пояснити, але вам стане трохи краще, поки ви працюватимете з тістом. Можете підтримати пасками свою родину, друзів, військових, українців з пекельних зон, що мали покинути свої домівки. Скоординуйтеся з волонтерами у своєму місті та передайте їм паски”, — заликає шеф-кухар.
Залишилося зовсім небагато часу до Світлого Господнього Воскресіння, а це означає – саме час діставати формочки, запасатися якісним борошном, готувати дріжджі і вибирати рецепти великодньої паски.