fbpx

Якщо сьогодні у Рівному зірки сильно блищать, то бути морозу

Діліться корисною інформацією з друзями:

У п’ятницю,  28 січня в Рівному сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Вранішній дрібний дощ зі снігом удень може посилитися, а ближче до вечора зміниться на дрібний сніг.

Посилення швидкості вітру до 15-24 м/с

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Температура повітря: вночі 0…+1°С, удень 0…-1°С. Вітер західний, 7-9 м/с.

 за останні 130 років 28 січня:

МАКС: 8.5° (1990)
МІН: -21.7° (1969)

Сьогодні: Сонце зійде о 7.39, зайде о 16.44. 22-й день місячного календаря (Місяць у Змієносці, четверта фаза, сх. 4.12; зах. 12.13).

Є привід: День затвердження Державного прапора України. День відкриття Антарктиди. Міжнародний день захисту персональних даних.

Мудрі кажуть: «Я опанував десяток мов, вивчав літературу і мистецтво, провів свої найкращі роки в бібліотеках, читав усе, що мені потрапляло до рук, і відчув, що я даремно витрачав час. Проте незабаром зрозумів, що це все було найкращим, що я робив у своєму житті».

Нікола Тесла

Не забудьте привітати: Гаврила, Івана, Павла, Прохора.

Астролог радить: Загалом важкий день, але сьогодні легко засвоюються нові навички і приходять нові ідеї. Добиваючись своєї цілі, пам’ятайте, що отримані знання можна використовувати тільки на добрі справи.

День для здоров’я: В цілому несприятливий. Особливо чутлива нижня частина хребта, тому не перевтомлюйтеся, не піднімайте важкого, побережіть спину. Не варто обмежувати себе в їжі, але й не переїдайте.

Усміхніться: У крамниці для зброї священник вибирає собі пістолет. Продавець:

– Батюшка, навіщо це вам?

– Сину мій, деякі люди не вірять у Бога, але дуже хочуть його побачити!

Народний прогноз погоди

28 січня вшановується пам’ять преподобного Павла Тивейського та Іоанна Кущника. У минулі часи була така приказка: “Петро-Павло дня добавив”, що вказувало на збільшення світлової частини дня. У давнину, щоб дізнатись погоду, спостерігали за небом. Якщо зірки сильно блищать, то бути морозу, а якщо вони тьмяні, то буде тепло. Якщо з півночі приходили хмари, то відлиги не чекали. Сніговий буран вдень на Павла передвіщав міцний мороз вночі.