fbpx

Як знімає стрес кондитер з Рівного

Діліться інформацією з друзями:

Як знімає стрес будь яка людина? У кожного є свій рецепт. Кондитер Юлія Хажанець розповіла про свій метод.

У мережі є надзвичайно багато порад та прикладів про те, як людина знімає стрес. Але ця історія найсвіжіша і вона сама може стати антидепресантом.
Уявіть ситуацію – ви отримали замовлення (не важливо на що – спекти торт, пошити сукню, зробити рекламу, пофарбувати паркан, знищити орка) і маєте чітку дату виготовлення. Тобто настільки чітку, що якщо не встигнете, то від цього постраждають люди. Вони залишаться живі і здорові ( ну якщо тільки це не росіяни), але у них кардинально зруйнуються плани. Звичайно, що відповідальний виконавець прикладає максимум зусиль і все робить до вказаного терміну і навіть трошки раніше. І от ви задоволені своєю роботою (за яку отримуєте платню) чекаєте на замовника і …
Далі могло статися все, що завгодно. Не будемо вигадувати, а розповімо правдиву історію,  яка сталася у Рівному.
Кондитер Юлія отримала замовлення на торт. Треба наголосити, що вона відповідально і з любов”ю ставиться до своїх замовників. Спекла, прикрасила і поставила готовий шедевр очікувати замовника. Тим часом в двір завітав сусідній пес, який вирішив провести дегустацію і облизав торт. Не так, щоб просто лизнув, а повністю весь. Як чупа-чупс. Тобто за годину приїде замовник за тортом, а торта нема. Або є, але з собачим дизайном. Кондитер в шоці….ЇЇ собака допомогла долизати….вони його не з’їли, просто добряче облизали. як знімає стрес кондитер
Ця історія закінчилась добре. Всі цілі – і собака, і кондитер і замовник не постраждав. Адже у Юлії на щастя була заготовка і вона швидко зробила інший торт. Ми розповідали, як випічка виселила з дому кондитерку.
Ну і як же знімати стрес в цій ситуації? Собаці просто вчасно втікти. А Юлі? Вона зробила ще один тортик, який зїла? Ні, подарувала!
От що вона написала:
В мене сьогодні був дуже стресовий день ,тяжкий емоційно і морально, однак, я знаю ,що улюблена робота дає мені сили та ту потрібну енергію, щоб знову бути собою❤️❤️І от результат зняття стресу- тортик. Це не просто тортик, а тортик дарунок комусь із моїх друзів, тому, в кого геть кепський настрій .Буду дуже рада, якщо мій тортик зробить вас щасливішим!!! Оберу рандомно. Люблю вас.