fbpx

Всеукраїнський тур «Століття Магії» (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Всеукраїнський тур «Століття Магії» від ROMAN BONDARCHUK Краще зі світу ілюзій і фокусів за останні 100 років! На численні прохання глядачів, головний ілюзіоніст країни ROMAN BONDARCHUK вирушає в тур по містах України з масштабним шоу «Століття Магії».

У програмі зібрані найбільш вражаючі фокуси і віртуозні трюки за останні 100 років. Спритність майстра ілюзій, сучасна інтерпретація і фантастичні спецефекти змусять повірити в диво навіть завзятих скептиків.

«Століття Магії» – одне з найуспішніших шоу в історії українських ілюзій. Прем’єра з приголомшливим успіхом відбулася на одному з головних майданчиків країни ще в 2018 році і з тих пір підкорила глядачів європейських і азіатських країн. Нарешті, цієї осені.

ROMAN BONDARCHUK презентує її жителям всієї України.

Концерт в Рівному відбудеться 4 жовтня в МПК Текстильник.«Жанр ілюзій не стоїть на місці, він крокує в ногу з часом. Тільки за останні 100 років він оновлювався не раз. Змінювалася мода на сценічні костюми, зовнішній вигляд реквізиту, манера подачі, а самі фокуси пройшли шлях від зникнення монетки в руці до польоту людини над глядацьким залом. У кожен момент часу була своя зірка – починаючи від Гаррі Гудіні, закінчуючи Девідом Коперфілдом. На сцені ми покажемо, як змінювався світ магії та ілюзій в різні часи», – розповідає Роман.

Режисер-постановник шоу Світлана Митрофанова кожен з номерів присвятила окремому періоду в історії магії, важливій особистості або під-жанру. У програмі шоу «Століття Магії»: небезпечні для життя трюки, фантастичні зникнення людей, несподівані перевтілення, читання думок, романтичні міражі, номери з левітацією предметів, віртуозні фокуси з вогнем і багато іншого. І все це з використанням сучасних технологій і чудового світлового шоу.

ROMAN BONDARCHUK – справжній віртуоз на сцені, якого знають і люблять далеко за межами України. Його шоу з технологічними трюками, ментальними експериментами, яскравими світловими постановками збирають повні зали у Франції, Італії, ОАЕ, Нідерландах і багатьох інших країнах. Героями його номерів ставали Потап і Настя, Оля Полякова, OLEYNIK, Олена Шоптенко, Андрій Бедняков, Тамерлан і Альона і навіть арабський шейх. Роман став єдиним ілюзіоністом, якого компанія Ferrari обрала для співпраці в рамках свого ексклюзивного шоу «The Winter of Magic» в Абу-Дабі. Крім того,

ROMAN BONDARCHUK – лауреат багатьох міжнародних конкурсів, консультант шоу «Битва екстрасенсів» на СТБ, автор і ведучий телепрограми «Ілюзія сучасності» на «К1», вів програму «Аферисти» на Новому Каналі. Він єдиний ілюзіоніст в Україні, який виконує трюки зі зникненням великих предметів, таких як екскаватор на стадіоні Олімпійський.

Подейкують, що ROMAN BONDARCHUK вміє читати думки, а його ментальні експерименти геть стирають межу між реальністю і уявою.

Шоу «Століття Магії» розраховане для всієї родини і підходить для дітей від 5 років. Щоб зануритися в світ найзагадковішого з усіх мистецтв і побачити всі найкращі його досягнення, досить лише купити квиток на шоу «Століття Магії» від ROMAN BONDARCHUK у Вашому місті!

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»